5 Recenzje najlepszych pistoletów do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Drywall jest w zasadzie trudne i trzeba mieć najlepszy pistolet śruby suchej zabudowy do instalacji. Ponieważ, jeśli śruby iść zbyt daleko, to będzie uszkodzić suchej zabudowy. Z drugiej strony, sucha zabudowa będzie wystawać z sufitu, jeśli śruby nie osiągną idealnej głębokości.

Każdy z wkrętów potrzebuje młotka, aby uderzyć z nimi, aby dostać je do pożądanej głębokości. To zajmuje dużo czasu i łokcia, aby zakończyć projekt smaru. Tak więc, inwestowanie na pistolet do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych będzie warte 100 razy. Wysokiej klasy pistolet do wkręcania śrub do suchej zabudowy jest wyposażony w stożek nosowy, aby upewnić się, że umieścisz śrubę na odpowiedniej głębokości.

Przetestowaliśmy niektóre z najlepszych zestawionych wkrętarki do suchej zabudowy w naszym projekcie instalacji suchej zabudowy. Mamy moc silnika, czas pracy i przenośność pistoletu do wkręcania zrobić znaczącą różnicę. Niektóre z nich są łatwe w użyciu, zapewniają duży moment obrotowy i czas pracy, i można je nosić ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Więc, sprawdźmy je.

Streszczenie artykułu

 • Handyman's Pick: Top 5 Best Drywall Screw Gun
  • DEWALT 20V: Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Ridgid R6791: Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Milwaukee M18: Akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Makita 18V: Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • DEWALT: Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Jak używać pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Etapy korzystania z wkrętarki do suchej zabudowy
 • Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy przewodnik zakupu
  • Dlaczego potrzebujesz pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
 • Atrybuty najlepszego pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Różnice między wiertarką a pistoletem do wkrętów
 • FAQs na Najlepszy bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy
  • Wybierz swój pożądany akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Wybór Handyman's Pick: Top 5 najlepszych pistoletów do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Teraz, dni kłopotów minęły wraz z wynalezieniem pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy. Jest to specjalne narzędzie elektryczne przeznaczone do przechodzenia śrub przez płytę gipsowo-kartonową na odpowiednią głębokość.

Na rynku online, trudno będzie znaleźć żadnej wartości. Jednak nasze pięć najlepszych pistoletów do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych są specjalne. Są one potężne, łatwe w użyciu, i tak, będą trwać przez wiele lat. Więc, zacznijmy przegląd.

Nasz Top Pick

DEWALT 20V: Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Zapewnia ekskluzywne wiercenie z doskonałą wydajnością i maksymalnym czasem pracy wynoszącym 4,400 obr.
 • Ma większą prędkość niż akumulatorowy pistolet do wkręcania DW272 wraz z narzędziem 20V MAX.
 • Nasadka mocno się blokuje i łatwo wyjmuje, zachowując stałą głębokość wkręcania.
 • Zwiększa widoczność, oświetlając ciemne obszary robocze za pomocą diod LED.

Kup na Amazon

Szukasz bezprzewodowego rozwiązania do instalacji suchej zabudowy? Wtedy DEWALT może być najlepszym pistoletem do wkrętów do suchej zabudowy w tym imieniu. Być może widziałeś wiele narzędzi 20V MAX na rynku. Ale zapewniam Cię, że żaden z nich nie może pokonać pistolet Dewalt tak łatwo.

Ponadto, otrzymasz wydajny czas pracy i wydajność z wbudowanymi szczotkami, co czyni ten produkt najwyższej klasy. Również złożoność w kompatybilności nie będzie przeszkadzać, jak również. Więc, pobyt napięcie wolne, jeśli masz DCF6201 Collated Magazine Attachment, ponieważ pistolet dostosowuje się z nim gładko.

Istnieje hak na pasek, który jest dostarczany z produktem. Za pomocą tego można uzyskać super pomoc w przenośności i nosić ze sobą, kiedy tylko potrzebujesz. A proces wiercenia zapewni Ci wystarczającą widoczność dzięki diodom LED zainstalowanym w pistolecie.

 

 • DeWalt DCF620B posiada wydajny akumulator, który wytrzyma wiele godzin wkręcania wkrętów do suchej zabudowy. Prędkość obrotowa 4000 obr/min wspomaga wkręcanie twardych końcówek bez użycia zbyt dużej siły zewnętrznej. Ergonomiczna konstrukcja zmniejsza zmęczenie ramion. Przedłużenie LED daje pistoletowi doskonałą widoczność w ciemnych miejscach. Przenoszenie tego narzędzia jest również łatwe, ponieważ ma wspaniały hak na pasek.

 

 • Ponieważ pistolet do śrub nie ma magnetycznego mocowania, śruby czasami odpadają. Aby rozwiązać ten problem, należy najpierw docisnąć śrubę do powierzchni.

Najlepsza połączona

Ridgid R6791: Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Otrzymasz przedłużone użytkowanie, ponieważ produkt zużywa lekką i ergonomiczną konstrukcję.
 • Daje grzywny głębokość z jego ponad wielkości koła regulacji w pożądanym ustawieniu.
 • Ułatwia korzystanie w szybkich i pojedynczych aplikacji napędowych o pojedynczym spustem lock-on.
 • Pracuje z większą prędkością niż zwykłe wiertła, zapewniając odpowiednią głębokość.

Kup na Amazon

Aby zmniejszyć roszczenia o odszkodowanie dla pracowników, Ridgid R6791 3 In Drywall jest najlepszym złożonym pistoletem do śrub , który możesz mieć. Większość użytkowników rozwija się na przedłużone użytkowanie, które rzadko można zobaczyć. Ale po posiadaniu tego pistoletu do śrub, ten problem będzie budge out równomiernie. To dlatego, że ergonomiczna konstrukcja tego produktu zapewnia dobre udogodnienia w użyciu, jak to jest całkowicie lekki.

Jest beznarzędziowy nosek, który pochodzi z oleju Ridgid. Ta szczególna cecha pozwala na szybką i łatwą wymianę elementów złącznych. I tak daje płynność działania w zmianie między 1 do -3.

Ponadto, z tym produktem otrzymasz ponadwymiarowe koło regulacji głębokości. Jego rola jest do pogłębiania śrub w pożądanym punkcie. Ponownie, dla szybkiej i pojedynczej aplikacji jazdy, jeden spust palec jest zawsze tam dla Ciebie. Teraz spójrzmy na jego zalety.

 

 • Jako pistolet do wkręcania śrub, daje możliwość długiego użytkowania bez powodowania uszkodzeń obrotowych. Okazuje się, że lekka, ergonomiczna konstrukcja zapewnia dobrą poręczność w każdej sytuacji. Szybko wymienia się elementy złączne, co poprawia wydajność pracy. Najlepsze jest to, że nie zobaczysz żadnych chybotliwości, ponieważ pogłębienie śruby pozostaje w pożądanym punkcie. Ma szybki pojedynczy potencjał napędowy, który oszczędza Twój cenny czas.

 

 • Jedynym problemem jest to, że to narzędzie działa świetnie dla jednej ręki. Profesjonaliści nie mogą go używać regularnie.

Zwycięzca

Milwaukee M18: Akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Zapewnia 3-krotnie dłuższy czas pracy niż inne akumulatorowe pistolety do wkręcania w ramach funkcji automatycznej funkcjonalności.
 • Zapewnia szybszą produktywność, ponieważ bezszczotkowy silnik obraca się z prędkością 4500 obr.
 • Zapewnia niski poziom hałasu podczas kontaktu z płytą gipsowo-kartonową w funkcji automatycznej.
 • Z tylko jednego ładowania, to może dostarczyć do 64 arkuszy w branży wiodącej kwoty.

Kup na Amazon

Milwaukee M18 FUEL Drywall jest jednym z najlepszych wyborów dla pistoletu śrubowego z drobnym kołnierzem. Najlepszą częścią tego produktu jest jego wydajność. Możesz zauważyć, że inne produktywność przewodowa nie jest tak szybka, jak pistolet do śrub Milwaukee. To dlatego, że pistolet zapewnia wiodącą w branży wydajność 64 arkuszy na jednym ładowaniu z prędkością 4500 obrotów na minutę.

W tym przypadku nie jest potrzebny żaden pracujący silnik, aby spust narzędzia został zablokowany. Ponieważ silnik uruchamia się automatycznie, śruby wejdą w kontakt bez żadnych dźwięków. Ponadto, pistolet zapewnia 3 razy dłuższy czas pracy w trybie automatycznego startu.

Co denerwuje najbardziej, jeśli pistolet do wkręcania nie łapie baterii. Najbardziej powszechną i kompatybilną baterią, jaką można znaleźć, jest M18. I ten pistolet jest jak najlepszy przyjaciel takich alternatyw. I, rzecz, która będzie posiadać swoje preferencje, jest komfort. Jako lekki pistolet do śrub, produkt ten daje wygodę w użyciu i przenośności, jak również.

 

 • Pistolet śrubowy ma trwały korpus i z ochroną rotacji dla dłuższego użytkowania. Maksymalna prędkość obrotowa wynosząca 4500 obr/min daje użytkownikowi dodatkową przewagę na twardszych powierzchniach. Do pistoletu można podłączyć dowolny akumulator M18 i za każdym razem używać go bezprzewodowo. Jest lekki, więc Twoje ręce nie będą odczuwać stresu i ciągłego obciążenia.

 

 • Niestety, silnik czasami wibruje i chwieje się podczas wiercenia.

Wybór Premium

Makita 18V: Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Silnik BL obsługuje wiele zastosowań w zakresie od 0 do 4000 obrotów na minutę.
 • Silnik uruchamia się w trybie blokady z technologią "push drive".
 • Oszczędza energię akumulatora, gdy element mocujący pozostaje włączony, zapewniając cichsze środowisko pracy.
 • Silnik bezszczotkowy BL efektywnie wykorzystuje energię w zależności od wymagań aplikacji.

Kup na Amazon

LXT Brushless pistolet do wkrętów do suchej zabudowy jest jednym z najlepszych preferencji konsumentów. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego. Powodem jest jego kompaktowa konstrukcja. Prawdą jest, że wszyscy dążymy do jakości i wygody w użyciu. Ten obiekt będzie w ręku, jak pistolet posiada ergonomiczną konstrukcję, jak również.

Co jeszcze potrzebujemy, jeśli możemy znaleźć ciągłe wykorzystanie w naszym pistolecie śrubowym? Tak, dobrze myślisz. Pistolety wkręcające LXT są zawsze tam, aby służyć Ci przez długi czas, posiadając przycisk blokady. A najlepsze jest to, że nie będziesz potrzebował tych irytujących kabli i będziesz mógł korzystać z produktu bezproblemowo.

Tutaj również ładowanie akumulatora jest na najwyższym poziomie. Ze względu na 3-stopniowy wskaźnik LED, nie będziesz musiał się martwić, że dużo w odniesieniu do poziomu naładowania baterii. W związku z tym, ten pistolet może być super poręczny do instalacji podłoże, wiszące sheer zapasów, aplikacji tarasowych, i tak dalej.

 

 • Wkrętarka do suchej zabudowy jest wielofunkcyjna i zapewnia szeroki zakres zastosowań. Począwszy od suchej zabudowy aż po szkieletowanie, ten pistolet sprawi, że cuda staną się rzeczywistością. Bezszczotkowy silnik BL pozwala zaoszczędzić kilka dolarów na rachunkach za energię elektryczną. Okazuje się, że pistolet jest bardzo wytrzymały nawet w rękach profesjonalistów.

 

 • Ze względu na silnik bezszczotkowy, cena pistoletu do wkręcania jest nieco wyższa niż zwykłych.

Najlepsza połączona

DEWALT: Najlepszy akumulatorowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Mała i ergonomiczna konstrukcja ułatwia przenoszenie i umożliwia wiercenie bez wysiłku.
 • Beznarzędziowe części zapewniają zróżnicowaną i czystą pracę w suchej zabudowie.
 • Obrót o 360 stopni zapewnia najlepszą pozycję jazdy.
 • Posiadanie wąskiego stożka nosowego może być całkiem pomocne przy wierceniu niedostępnych narożników.

Kup na Amazon

DEWALT Screw Gun DCF620CM2 zapewnia szybką, zróżnicowaną, zabezpieczoną i czystą jazdę. W szczególności, obsługa tego urządzenia jest łatwiejsza niż można sobie wyobrazić. Aby usunąć lub zablokować stożek nosowy, wystarczy obrócić dyszę do przodu i do tyłu. I nacisnąć przycisk zwalniający do dalszej aplikacji.

Ten zestaw DEWALT jest dobrze znany z regulacji długości i głębokości wkrętów. Z nim, można dostosować długość śruby, aby uzyskać różne wyniki długości z wykrywania znaków. Nie tylko to, ale pozwala również na różne głębokości montażu śrub. W rezultacie, można sadzić śruby na suchej zabudowy, jak chcesz zrobić.

Kolejną imponującą rzeczą jest pasek pistoletu do wkrętów. Po założeniu listwy na komorę, można wkręcać wkręty tylko jednym naciśnięciem spustu. Nie trzeba używać rąk, aby wstawić śruby jeden po drugim.

Ponadto, jest wbudowane światło LED, które oświetla obszar wiercenia. Dodatkowo, można użyć tego kawałka pod dowolnym kątem do jazdy ciasnych narożnikach. Jednym słowem, ten bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy jest całkowicie przyjazny dla użytkownika.

 

 • Dzięki elastycznej i lekkiej konstrukcji, pistolety śrubowe zapewniają łatwy i mocny uchwyt. Możesz nawet obsługiwać pistolet jedną ręką, oszczędzając czas na wkłady. Producenci stworzyli go z ergonomicznym wyglądem, który z łatwością mieści się w dłoni. Długość i głębokość wkrętów jest wytrzymała i odpowiednia dla wszystkich użytkowników. Posiada wbudowaną lampkę LED, która oświetla ciemną powierzchnię roboczą.

 

 • Ten zestaw DeWalt jest trochę za drogi. DEWALT DCF620B jest znacznie lepszą opcją, jeśli chodzi o cenę.

Jak używać pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Używanie pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami poniżej. Jednak bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Nie tylko wstrząsnąć śrubę do maszyny i nadzieję, że do pracy.

Okulary ochronne: Pistolety śrubowe wytwarzają dużo pyłu i ostrych kawałków. Jeśli dostaną się one do twoich oczu, doświadczenie nie będzie przyjemne. Więc, co teraz zrobić? Załóż okulary ochronne na wszelki wypadek, gdyby sprawy wymknęły się spod kontroli.

Rękawice do chwytania: Napędzany sprzęgłem silnik wibruje korpus pistoletu, co powoduje powstawanie punktów szczypiących. Trzymanie ręki pomocniczej z dala od punktu wiercenia nie zawsze zapewnia bezpieczeństwo. Para rękawic do chwytania może wyeliminować ten problem i zapewnić pewny chwyt.

Najpierw należy wyregulować część głowicową (nosek pistoletu do wkręcania), aby wkręty wchodziły na odpowiednią głębokość. Następnie należy skierować nos w kierunku płyty gipsowo-kartonowej z wkrętami. Po drugie, wymaga to, aby nacisnąć sprzęgło. Po naciśnięciu sprzęgła, silnik zaczyna się obracać i pozwala śruby wirować do suchej zabudowy. Gdy gwoździe osiągną żądaną głębokość, silnik wyłączy się automatycznie.

Etapy korzystania z pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

 • Najpierw dokonaj korekty ustawień głębokości.
 • Upewnij się, że śruba znajduje się w odległości zaledwie 1 mm od wiertła.
 • Spróbuj umieścić ją na końcówce i uruchomić spust.
 • Przetestuj ustawienia przed rozpoczęciem pracy na powierzchni roboczej.
 • Teraz dociśnij śrubę do suchej zabudowy, aż osiągnie najmniejszą głębokość.

Przewodnik zakupu najlepszej wkrętarki do suchej zabudowy

Przed zakupem pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zapoznanie się z jego specyfikacją. Oto rzeczy, które należy sprawdzić, zanim pójdziesz na zakup.

Moc silnika: Silnik pistoletu do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych to pierwsza rzecz, którą powinieneś sprawdzić. Upewnij się, że silnik może dać do 4000 rpm dla suchej zabudowy. Czasami wymóg może się różnić, ale dla twardszych płyt gipsowo-kartonowych trzeba będzie tyle mocy.

Łatwość użycia: Czy nie będzie to wspaniałe uczucie znaleźć pistolet do wkręcania, który ma opcję natychmiastowego ognia? Znajdź pistolet z obsługą jednym przyciśnięciem. Nowicjusze często odczuwają wibracje podczas wkręcania śruby za pomocą pistoletu do wkręcania. Jeśli musisz użyć dużej siły nacisku, ta maszyna nie jest dla Ciebie.

Wielofunkcyjność: Nie używamy pistoletu do wkręcania śrub tylko do wbijania śruby do środka. Podczas napraw może zajść potrzeba wykręcenia śrub, a także użycia go do czegoś innego. Upewnij się, że Twój pistolet nie jest ograniczony tylko do suchej zabudowy. Niech to będzie proste i skuteczne.

Przechowywanie: Jeśli nie musisz regularnie używać swojego pistoletu, nie musisz kupować dużego. Spróbuj najpierw użyć małego. Jeśli się nie sprawdzi, kup większy. Duże wkrętarki są często trudniejsze do przenoszenia. Możesz również wypróbować akumulatorową. Przy okazji są one nieco droższe.

Wydajność: Podczas prowadzenia śrub, może być dużo ciężkiej pracy zaangażowany. Musisz iść dalej przez wiele godzin i ręce mogą się zmęczyć. Możesz spróbować auto uzupełniania jeden, jeśli nie chcesz kłopotów z napełniania śruby ponownie i ponownie.

Dlaczego trzeba pistolet do wkrętów do suchej zabudowy

Być może zastanawiasz się, dlaczego należy uzyskać pistolet śrubowy, podczas gdy ręczny śrubokręt może zainstalować te suchej zabudowy? Cóż, pistolet do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych jest korzystny w inny sposób. Miejmy szybką wycieczkę z niektórych z tych kluczowych zalet:

Przenośność

Brak wygodnego gniazda zasilania może narazić Cię na kłopoty, jeśli miał dużo pracy z wkręcania lub wiercenia. Plus utrzymanie przewodów małego elektronarzędzia może zmniejszyć jego elastyczność i spowodować ból głowy.

Akumulatorowy pistolet do wkręcania śrub jest odpowiedni w tej sytuacji. Pozwoli Ci to uniknąć szukania gniazdek elektrycznych w pobliżu miejsca pracy. Poza tym pistolet do wkręcania śrub ma mniejszy rozmiar, który jest dość kompaktowy do przechowywania. Cecha ta szczególnie czyni je idealnymi do stosowania w ciasnych i ograniczonych przestrzeniach.

Wszechstronność pracy

Większość z pistoletu śrubowego pochodzi w pakiecie funkcji, a niektóre nawet pozwalają pracować jak wiertarka. Tak więc to wielofunkcyjne narzędzie może obniżyć wykorzystanie dodatkowego urządzenia. to nie tylko uczynić pracę bardziej elastyczne, ale również pomóc zakończyć zadanie w krótszym czasie.pistolet śrubowy zawiera magnetyczne uchwyty, które pozwalają na instalację bitu super szybko.

Zastosowanie w domu

Pistolet jest poręcznym narzędziem dla osób, które muszą pracować sporadycznie. Od wkręcania śrub w drzwiach do pracy z płytami gipsowo-kartonowymi, to narzędzie jest przydatne do takich zadań.

Zastosowanie profesjonalne

Pistolety do wkrętów są najczęściej używane przez majsterkowiczów pro, którzy często muszą instalować suchej zabudowy. Najlepszy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy sprawił, że projekt stał się bardziej bezwysiłkowy do wykonania. Kompatybilny z wielu bitów, niektóre pistolet śrubowy zawiera funkcję kontroli prędkości, dzięki czemu są idealne dla pro pracy na budowie.

Atrybuty najlepszego pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Z kablem lub z bateriami: jeśli musisz powiesić kawałek suchej zabudowy, przewodowy pistolet do suchej zabudowy będzie oferował wystarczającą moc, aby wygodnie wykonać zadanie. Jednak pistolet do wkręcania śrub z akumulatorem litowo-jonowym może generować taką samą moc przez pewien czas.

Akcesoria do samodzielnego zasilania: Urządzenie z możliwością automatycznego ładowania zwiększy szybkość pracy. Podczas gdy Ty jesteś zajęty wkręcaniem śruby, ta funkcja umieści następną śrubę na swoim miejscu, aby zapewnić szybkie i dokładne wkręcanie. Będziesz jednak musiał kupić kompatybilną śrubę do tego narzędzia, co może ograniczyć Twoje możliwości.

Wyreguluj uchwyt na śrubie: Przed włożeniem śruby upewnij się, że wyregulowałeś głębokość stożka. Pozwoli Ci to prowadzić dowolny rozmiar śruby bez uszkadzania suchej zabudowy.

Oświetlenie LED: najlepszy pistolet do wkręcania śrub do suchej zabudowy pozwala operatorowi w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest ciasno, czy ciemno, dzięki światłu LED. Funkcja ta zwiększa widoczność obszaru docelowego, dzięki czemu operator może włożyć śrubę w niedokładne miejsce.

Zrównoważyć ciężar pistoletu: Jakkolwiek bezprzewodowe pistolety do wkręcania są lekkie w użyciu, ale dodatkowy akumulator może zwiększyć dodatkowy ciężar. Więc zaleca się, aby sprawdzić kompatybilność takich urządzeń przed zakupem, aby zapobiec zmęczeniu.

Różnice pomiędzy wiertarką a pistoletem do wkręcania

Jednak wiertarka jest również używana do instalacji suchej zabudowy, ale nie jest to główny cel tworzenia tego urządzenia. Odwrotnie, pistolety do śrub są specjalnie produkowane do suchej zabudowy. Tak więc zawiera potężny silnik, który oferuje większy moment obrotowy przy niższych obrotach, aby poradzić sobie z zadaniem płynnie, zachowując płytę od uszkodzenia.

Ponadto, wiertarka elektryczna do suchej zabudowy wymaga kompatybilnego załącznika i nie pozwala użytkownikowi dostosować długość śruby. Poza tym wiertarka zajmie więcej czasu porównując pistolety śrubowe, aby zakończyć pracę, która może zostawić cię zdenerwowany.

Jeśli trzeba było zainstalować wiele kawałków suchej zabudowy, kupując najlepsze pistolet do wkręcania suchej zabudowy będzie bardziej odpowiednie. Ogólnie rzecz biorąc, to pomoże Ci zakończyć projekt wygodnie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszego bezprzewodowego pistoletu do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Jaka jest różnica między wkrętarką do suchej zabudowy a wiertarką?

Wiertarka jest dostarczana z bitem, który może wiercić w dowolnym rodzaju powierzchni roboczej. Z drugiej strony, pistolet do wkrętów trzyma śrubę i wbija ją w suche ściany, deski, drewno itp. Chociaż można użyć wiertarki do wykonania wstępnych otworów, ale nie można jej użyć do wbicia śruby bez specjalnego wyposażenia. Ponadto wiertło nie posiada funkcji regulacji głębokości wkręcania śrub.

Kto produkuje najlepszy pistolet do wkrętów?

Obecnie rynek pistoletów do wkręcania wkrętów toczy się równolegle do siebie. Pięć najlepszych marek różni się od siebie zaledwie o centymetry. Oto nasze zdjęcia każdej z marek.
Makita XSF032Z LXT Cordless.
DeWalt 20V Max XR.
Black and Decker 20V.
Senco DS332-AC.


 

Czy można wypożyczyć wkrętarkę do suchej zabudowy?

Wypożyczanie jest wspaniałą opcją dla pistoletów do wkręcania do suchej zabudowy. Ale problem polega na tym, że żadna firma oficjalnie nie wynajmuje narzędzi sprzętowych. Możesz poprosić przyjaciela o maszynę i zapłacić mu później.

Czy wiertarka może być używana jako pistolet do wkrętów?

Tak, ale w przeciwieństwie do pistoletu do wkręcania płyt gipsowo-kartonowych, kroki są trochę inne. Musisz mieć bit wgłębiania, a następnie dołączyć śrubę w nim. Jedyną wadą wiertarki jest to, że nie dostaniesz regulacji głębokości z nim. Inne niż to, kroki są takie same.

Jak długie powinny być wkręty do suchej zabudowy dla 1/2 cala suchej zabudowy?

1/2 cala suchej zabudowy zajmie 1/4 lub 1-3/8 cala gwoździ lub śrub dla jego pełnego dopasowania. Jeśli używasz śruby długości mniej niż to, stabilność nie będzie tak długo.

Weź swój pożądany bezprzewodowy pistolet do wkręcania wkrętów do suchej zabudowy

Pistolety do suchej zabudowy posiadają wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji, zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Jednak znalezienie odpowiedniego narzędzia do swojej pracy nie zawsze jest łatwe. Jeśli nie używasz pistoletu do wkręcania śrub do regularnego użytku, weź mały, składany pistolet do wkręcania śrub do suchej zabudowy.

Dla nas pistolety do wkręcania DeWalt 20V dają najlepsze rezultaty w każdej sytuacji. Inne firmy oferują nieco podobne wyniki. Ale, hej, nie możemy wszyscy być zwycięzcami, prawda?

Więcej na: http://blacharstwokrakow.com.pl

Autor