7 Najlepsza podłogowa prasa wiertarska

Jeśli potrzebujesz prasy wiertarskiej, która jest idealna do różnych materiałów o wysokiej jakości, mamy dla Ciebie najlepszą podłogową prasę wiertarską. Zbadaliśmy 7 najlepszych stojących wiertarek podłogowych, które są przyjazne dla budżetu z doskonałością i wydajnością. Te prasy wiertarskie są idealne, ponieważ mogą poradzić sobie z każdym materiałem, a ich cena sprawia, że są dostępne dla wszystkich poziomów posiadaczy budżetu.

Czy projekty domowe lub profesjonalnej pracy, nasze alternatywy zapewni wszystko, czego potrzebujesz w łatwy proces operacyjny. Maszyny te mają szeroki zakres wydajności od początkującego do profesjonalisty. I, najlepsze jest to, że bez względu na to, który wybierzesz z naszej listy, każdy z nich będzie trwał przez lata z właściwą opieką.

 

Te prasy wiertarskie doprowadzą Cię do dokładnej, szybszej i łatwiejszej pracy w drewnie. Czy trzeba wywiercić otwory w metalu, plastiku, aluminium, stali lub materiałów drewnianych dla swoich projektów i rzemiosła, nasze wybrane narzędzia będą najlepszym meczem. Przekonasz się, że nasza lista najlepszych pras wiertarskich zawiera modele renomowanych marek o różnych funkcjach, więc każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Mamy nadzieję, że te recenzje pomogą Ci ułatwić proces podejmowania decyzji. Dowiedzmy się, które z naszych picków będą odpowiadać Twoim potrzebom!

Oto nasz najlepszy wybór dla najlepszej podłogowej prasy wiertarskiej do projektów wiertniczych. Miejmy nadzieję, że nie będziesz potrzebował więcej alternatyw niż te następujące 7 pras wiertarskich. To dlatego, że te prasy wiertarskie są najwyższe narzędzia ratingowe na obecnym rynku. Więc, spróbujmy je na raz w oparciu o typ obróbki drewna.

Top Pick Prasa wiertarska

Sklep Fox: Podłoga stojąca prasa wiertarska

 • To niesie wybitny stojący bęben dla elastycznego wału obrotowego.
 • Dostaniesz jego najwyższą wysokość do 63 cali.
 • Ma 3050 RPM zakresy prędkości w maksymalnej.
 • Rock-Solid konstrukcja modelu podłogi czyni go wyrafinowanym.

 

Wyrzuć swoją starą podłogę stojącą prasę wiertarską i uaktualnić do nowoczesnego Shop Fox W1848 Oscylacyjny Prasa wiertarska podłogi. To nie jest zwykła maszyna, która po prostu wierci. Ten ciężki kawałek sprzętu ma wszechstronność, której potrzebujesz do swoich projektów drewnianych. Shop Fox W1848 zaczyna się od 3/4 KM 110V silnik 13-3/4″ w jego swing. I jest wyposażony w JT-33 ciężki wytrzymały altanka dla dodatkowej wytrzymałości.

Czy wiercenie otworów lub szlifowanie w dół niektóre szorstkie deski, oscylacyjny funkcja pozwoli na szybkie, nieprzerwane pracy bez zapychania się. Obecnie na rynku jest wiele innych produktów, które mogą sprawić, że będziesz pracować ciężko. Ale Shop Fox W1848? Nie ma mowy!

Pracuje szybko dzięki uchwytom szybkozłącznym i stolikowi, który można przechylić do 45 stopni do zadań pod kątem, na przykład do spoinowania płytek. Nie ma nic, czego nie mógłby zrobić dla Ciebie! Więc, przestań się przemieszczać po swoim lokalnym magazynie domowym podczas pracy z tym wyjątkowym narzędziem.

Lekka aluminiowa rama ułatwia transport, zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Jest to również bardzo wygodne do przenoszenia między pomieszczeniami i pracy nad różnymi projektami. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania z takiego przemysłowego urządzenia o dużej mocy, wyposażono je nawet w hamulec elektryczny. I, nie dostaniesz tej funkcji do każdego zwykłego narzędzia na rynku.

Jednak ta prasa wiertarka podłoga jest łatwa w użyciu i ma podwójną prędkość pneumatyczny przełącznik klucza. Jest to idealne rozwiązanie dla wszelkich obaw związanych z produkcją metalu. A obracanie tej maszyny może pomóc dostać się do ciasnych narożników i dziwnych kątów. Ponadto, boczna dźwignia ułatwia ustawienie głębokości. Całkiem fajna!

 

 • Ma solidną konstrukcję, która zapewnia wysoką wydajność.
 • Łatwo kontrolować pracę silnika i używać przez długi czas.
 • Każda z jej części jest dobrze dopasowana.
 • Mocny silnik sprawia, że jest trwała.
 • Dostaniesz łagodny i płaski stół bez drażniących krawędzi.

 

 • Nie ma dostępnej przystawki do zaprawiania.
 • Sprężyna napinająca może się często zacinać.

Zdobywca drugiego miejsca Prasa do wiercenia

JET JWDP-12: Najlepsza podłogowa prasa wiertarska za pieniądze

 • X-kształtny laser Xacta zapewni dokładność wiercenia.
 • Zapewni Ci dobrą przenośność.
 • Jet JWDP ma maksymalną zdolność cięcia głębokości.
 • Posiada wysoką moc faz silnika indukcyjnego.

 

JET JWDP-12, 12-Inch Benchtop Drill Press jest szefem maszyny. Posiada X-kształtny XACTA Laser, aby zapewnić jego dokładność wiercenia i duże ergonomiczne pokrętła. W związku z tym, coraz w ciasnych miejscach jest łatwe podczas pracy z tym piętrze stojącej prasy wiertarskiej.

Przekształć swój blat w dobrze zorganizowany warsztat dzięki wiertarce stołowej Jet JWDP-12. Ten potężny koń roboczy szybko wykona wszystkie prace związane z wierceniem. Umożliwia wykonywanie prostych i dokładnych otworów w projektach obróbki drewna i metalu.

Jest wyposażona w wysuwany przedłużacz rolkowy, który zapewnia wsparcie, gdy jest ono najbardziej potrzebne. A żeliwna podstawa o wymiarach 10″x 16 1/8″ pomoże Ci pracować w ciągu kilku minut od zapakowania. Ten kompaktowy produkt sprawia, że jest łatwy do przechowywania, gdy nie używasz go.

Niemniej jednak, ta wiertarka wymaga tylko 115V mocy, aby wygenerować 3100 RPM i XACTA Laser dla dokładności. Tak więc praca z 12-calową wiertarką stołową Jet jest ekscytującym zajęciem. Jednak jej kompaktowa konstrukcja zapewnia precyzyjne i wydajne narzędzie, które zmieści się na każdym stole warsztatowym lub w garażu.

Jej chowany przedłużacz rolkowy oszczędza miejsce, gdy nie jest używany, a światło LED z łatwością rozjaśnia skomplikowane zastosowania. Z maksymalnym rozmiarem 7/16″, możesz poradzić sobie z dużymi zadaniami, mając jednocześnie dosłowną kontrolę nad tymi mniejszymi!

 

 • Zapewni Ci to najwyższą dokładność przy wszystkich pracach w drewnie.
 • Otrzymasz szybką regulację przedmiotu obrabianego.
 • Jego wyświetlacze odczytu będzie wrzeciona prędkość dla kilku aplikacji wiercenia.
 • Dobrze przystępne dla wszystkich poziomów użytkowników.
 • Potężny i solidny w stosunku do wszystkich modeli benchtop.

 

 • Silnik często może się przegrzać.
 • Maszyna zacznie palić podczas pracy przez długi czas.

Najlepsza budżetowa prasa wiertarska

WEN 4214: Najlepsza podłogowa prasa wiertarska

 • Ta maszyna ma cyfrowy odczyt prędkości dla przechodzenia przez różne materiały.
 • Jego rozszerzenie rolki tabeli da Ci maksymalnie 17″ wsparcia.
 • Narzędzie ma fantastyczny stół roboczy do ukosowania do wiercenia pod kątem.
 • Dostaniesz na pokładzie precyzję leaser dla lepszej regulacji.

 

Z zauważalnie zmiennym zakresem prędkości, Wen's 12-calowa prasa wiertarska o zmiennej prędkości jest świetna do użytku profesjonalnego i osobistego. Może wykonać wszystko, od delikatnych szafek do solidnych prac budowlanych z łatwym w użyciu pokrętłem mocy. Silnik indukcyjny o mocy 2/3 HP zapewnia, że urządzenie to dostarcza mnóstwo momentu obrotowego i mocy przy dużych obciążeniach.

Jednak ta prasa wiertarska jest najlepszą podłogową modelową prasą wiertarską ze względu na jej wielofunkcyjne funkcje. A jej moc sprawia, że jest idealna do prac na dużą skalę, a także tych delikatnych. Może pochwalić się silnikiem indukcyjnym z zakresem mocy 58 kontroli nad głębokością i dokładnością każdego projektu. Ponadto, posiada pełną roczną gwarancję.

Wszystkie te jazdy na energooszczędnych funkcji, takich jak wyświetlacz LED dla dokładności może konkurować z tego produktu innowacji inżynieryjnych. Z drugiej strony, jej moduł laserowy jest łatwo dostępny, aby uzyskać precyzyjną linię cięcia i żeliwny stół roboczy. Wiertarka WEN wyposażona jest w dokładny i trwały silnik indukcyjny o mocy 2/3 KM. Dzięki temu uzyskasz wystarczający moment obrotowy i moc.

Co więcej, będzie to najlepszy wybór, jeśli jesteś początkującym użytkownikiem takiego narzędzia, ponieważ wszystkie jego funkcje i proces ustawiania są zbyt proste.

To narzędzie jest niezbędnym dodatkiem do każdego warsztatu, podczas gdy istnieje wiele wierteł w klaczy. Tak więc trwałość, moc i dokładność są teraz na wyciągnięcie ręki. WEN4214 to przede wszystkim najwyższej jakości narzędzie dla profesjonalistów, którym zależy na wysokiej wydajności. Dlatego kup teraz, aby natychmiast rozpocząć pracę z tą innowacyjną prasą wiertarską!

 

 • Posiada wysoki wskaźnik regulacji głębokości dla łatwej obsługi.
 • Rozsądna cena do zakupu.
 • Możesz pracować na wielozadaniowych działań.
 • Ta maszyna jest dobrze zorganizowany dla użytkowników.
 • Łatwy proces montażu.

 

 • Nie otrzymasz żadnej obsługi klienta bezpośrednio.
 • Dużo wibracji i niepożądanego hałasu może pochodzić z silnika.

Prasa wiertarska Premium

JET JDP-20MF: Najlepsza podłogowa prasa wiertarska do metalu

 • Posiada gładki stół jezdny do bezproblemowego przenoszenia.
 • Maszyna posiada zacisk szybkiego uwalniania, aby umieścić swój przedmiot w dowolnym miejscu.
 • Jej silnik 1-1/2 KM działa zbyt gładko.
 • Jego wysokiej jakości łożysko kulkowe pomoże Ci oczyścić gruz doskonale.

 

Jeśli szukasz prasy wiertniczej, która będzie najlepsza do pracy przez twój metalowy materiał, spróbuj prasy wiertniczej JET JDP. Jest znana jako najlepsza podłogowa prasa wiertnicza do metalu, a także materiałów drewnianych.

JET JDP to wiertarka o napędzie elektrycznym z 12-stopniową regulacją prędkości (4200 obr./min.) i zewnętrznym ogranicznikiem głębokości. Zawiera wygodną powierzchnię roboczą, która tworzy zadowoloną przestrzeń do pracy przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia.

Wbudowana lampa robocza zapewnia dodatkową widoczność, emitując silne światło LED przez korpus maszyny. Ta widoczność sprawia, że praca do późnych godzin nocnych lub wczesnych godzin porannych jest łatwiejsza dla oczu.

Wyposażona jest w szybko zwalniający się stół obsługiwany korbą, który można przechylać pod kątem 45°, aby zwiększyć dostępność podczas pracy! Te 45° jest niezbędne, gdy potrzebujesz precyzyjnego cięcia lub wiercenia o różnych kształtach, rozmiarach i głębokościach. Dla bezpieczeństwa kabel elektryczny wiertarki jest wyposażony w puszkę z pokrywą ochronną. Ta pokrywa ochronna utrzymuje zwierzęta domowe i dzieci z dala od katastrofy. Również ta osłona może pomóc Ci być chronionym podczas operacji wiercenia.

Jednak, co dokładne otwory dla projektów z tej prasy wiertarskiej jest fantastyczny sposób. Jest to super pomocny dodatek do każdego warsztatu, aby zwiększyć stabilność, która jest wymagana na miejscu pracy. Zakres prędkości, przy okazji, daje wszechstronność, aby zakończyć swoje konkretne projekty szybciej. Ponadto firma JET udziela na każdy zakup dwuletniej gwarancji.

Ta Jet Drill Press jest idealna do projektów stolarskich ze względu na swoją trwałość, trwałe rzemiosło i cichą pracę. Dzięki temu można cieszyć się spokojem podczas długich godzin pracy każdego dnia!

 

 • Zapewni Ci doskonałą obróbkę wrzecion.
 • Niezwykle lekki do przenoszenia na miejsce pracy.
 • Wyposażona w obszerny i ładny stół roboczy.
 • Wygodne i znaczne uchwyty.
 • Ma doskonałą jakość działania.

 

 • Pokrywa taśmy może się wygiąć.
 • Jego system napinania paska nie jest tak dobry.

Najlepsza ogólnie

Powermatic PM2800B: Najlepsza stojąca prasa wiertarska

 • Ta prasa wiertarska ma szybko wymienialny system uchwytów.
 • Ma mocną warstwę ochronną, aby usunąć uszkodzenia silnika.
 • Istnieje regulowany system ogrodzenia, aby dać 90 ° idealne wyrównanie.
 • Jej odwracalny uchwyt sprawi, że Twój ruch będzie wygodny.

Kup na Amazon

Powermatic PM2800B 18-Inch floor standing drill press to przewodowa, elektryczna wiertarka, która zawiera regulowane przednie i tylne uchwyty. Ma znacznie zmienną prędkość, która dostosowuje się od 250 do 3000 obr. Uchwyty można zamontować po obu stronach urządzenia, co zapewnia wygodną pracę.

Jednak prowadnice laserowe zapewniają dokładne wskazania i oznaczenia wyrównania, aby zachować szczególności do pracy z dowolnym materiałem. Oznacza to, że ta maszyna pozwoli Ci go używać z dowolnego materiału do wiercenia punktowego lub ogólnego kształtowania.

Jest on wyposażony w dużą żeliwną podstawę i odwracalny system ogrodzenia. Zapewnia on doskonały stosunek 90/90 stopni pomiędzy dwoma powierzchniami (stół wiertarski i przykładnica). Źródło zasilania to 115 Volt, a prędkość obrotowa jest regulowana mechanicznie.

Tak więc, odejdź od starych narzędzi i wykonaj ogromny skok do nowoczesnego wzornictwa z tym profesjonalnym wiertłem pchania klasy. Jaskrawo żółty kolor tego narzędzia jest tak samo widoczny, jak estetyczny.

Mimo to, producenci nigdy nie idą na kompromis w kwestii jakości. A to oznacza, że ta potężna 18-calowa maszyna do ciężkich prac będzie trwać dłużej niż te mniej stabilne wersje. Jest wystarczająco mocna, aby sprostać wysokim wymaganiom, a jednocześnie wystarczająco mała, aby znaleźć swój dom w warsztacie lub w wejściu na półce. Trzymaj takie poręczne narzędzia jak Powermatic PM2800B do precyzyjnego wiercenia za każdym razem!

 

 • Ma dużą moc.
 • Możesz zmienić prędkość bez konieczności regulacji paska.
 • Oferuje dobrze regulowaną prowadnicę.
 • Pracuje z dużą prędkością bez przerw.
 • Jest zintegrowany system laserowy, który będzie z nią dostępny.

 

 • Istnieje możliwość, aby uzyskać kawałki wypaść. Ale nie zawsze.
 • Maszyna może często zwalniać.

Wybór klienta

Delta 18-900L: Laser i stojąca na podłodze prasa wiertarska

 • Delta 18-900L posiada silnik ¾ HP o dużej mocy dla wysokiej wydajności.
 • To przyszedł z wysokiej jakości i elastyczne światło LED pracy.
 • Narzędzie niesie 16 prędkości do pracy przez różne materiały.
 • Jego automatyczny system napędu paska napinającego pozwoli Ci zmienić prędkość szybko.

Kup na Amazon

Delta 18-900L jest kompaktowy i wystarczająco mocny, aby wykonać każdą pracę. Z niezależną skalą głębokości, można ustawić się na powtarzające się wiercenie szybko i łatwo z tej prasy wiertarskiej.

Jest to wszechstronna maszyna do obsługi głębokich aplikacji wiercenia z jego ławki lub ławki montażu konstrukcji. Ta maszyna, jednak, ma projekt z 120 V mocy. I, to jest gotowy do funkcji automatycznego napinania paska napędowego systemu dla szybkich i łatwych zmian prędkości.

Ten produkt ma wszystko, co niezbędne, aby poradzić sobie z każdym dużym lub małym zadaniem, na przykład, projekty TWIN LASER. I tutaj, Delta 18-900L zapewnia dokładne pomiary dla precyzyjnego umieszczenia otworów na dowolnej głębokości.

Dostaniesz to 18-calowa prasa wiertnicza laser jest idealny do głębokich zastosowań wiercenia, takich jak zatopienie gniazd i śrub. Posiada regulowaną głębokość dla szybkiego ustawienia. Jednakże, przewodowe źródło zasilania elektrycznego dla wysokiej wydajności uczynił to narzędzie wybitne. A rozmiar jego ciężkiego żeliwnego stołu 4 na 9 cali z 1/2 cala grubości.

 

 • Jest dokładny, przyjazny dla użytkownika, a także wytrzymały.
 • Zaprojektowany z myślą o wszechstronnych funkcjach.
 • 5-letnia gwarancja producenta.
 • Cecha automatycznego napinania.

 

 • Wrzeciono napędowe jest dość słaby.
 • Ten produkt jest dostępny tylko na Amazon.

Prasa wiertarska do metalu

ShopSeries RK7033: Podłoga Stojąca Prasa Wiertarka

 • Ta maszyna posiada zmienne sterowanie prędkością.
 • Przełącznik bezpieczeństwa jest dołączony do niego, aby włączyć / wyłączyć szybko.
 • To przyszedł z operacyjnego systemu bezpieczeństwa dla kwestii bezpieczeństwa.
 • Będzie ona oferować Państwu dźwigni napięcia, aby uzyskać dostęp do obudowy głowy prawidłowo.

Kup na Amazon

Jeśli precyzja jest niezbędna do Twojego rzemiosła, to jest to narzędzie dla Ciebie! Rockwell ma nową prasę wiertarską, która da ci dobre wyczucie i jest elegancka z zakrzywionymi uchwytami ręcznymi. Z pięcioma prędkościami od 620-3100 obr/min, ta potężna maszyna sprawia, że precyzyjne cięcie staje się łatwe dzięki uchwytowi 1/2˝ cala. RK7033 to najlepsza prasa wiertarska do metalu.

Oferuje potężne 6,2 ampera, aby zasilić każde użycie! Wszystkie produkty Rockwell objęte są 2-letnią ograniczoną gwarancją na wady materiałowe i artystyczne. A ta 2-letnia gwarancja obejmuje wszystkie bezpłatne usługi naprawcze. Urządzenie ShopSeries RK7033 można nabyć w najbliższym sklepie Home-Depot.

Prasa wiertarska Rockwell RK7033 to potężne urządzenie, które może ciąć i wiercić wiele materiałów z odpowiednią szybkością. Żelazny stół roboczy tej maszyny może być ukosowany do 45° w lewo i w prawo dla Twoich specjalistycznych potrzeb. Co najważniejsze, jest dobrze nadaje się dla początkujących. Ta maszyna pochodzi z jasnymi instrukcjami. Tak więc, jeśli nie jesteś ekspertem w użyciu takiej maszyny, będziesz w stanie używać jej precyzyjnie.

Dzięki mocnemu silnikowi 6,2 ampera, ta prasa wiertnicza pozwala na pokrycie bez względu na rodzaj materiału lub grubości trzeba przeciąć. Z pięcioma ustawieniami prędkości do Twojej dyspozycji i pojemnością 1/2˝, nie ma bardziej wszechstronnej prasy wiertarskiej niż Rockwell RK7033 na rynku.

 

 • Ta maszyna będzie służyć przez długi czas.
 • Jest łatwa w obsłudze.
 • Zrozumiała funkcjonalność.
 • Doskonała maszyna do domowego warsztatu.
 • Regulacja wysokości jest oddzielna od montażu blatu.

 

 • Stół roboczy jest dość mały.
 • Niezbędne klucze nie są dostępne z tej maszyny, aby dołączyć woltów.

Czynniki zakupu, aby wybrać najlepszą podłogową stojącą prasę wiertarską

Kupowanie słabej jakości prasy wiertarskiej o wysokiej cenie może wystąpić, jeśli nie jesteś zaniepokojony tym, co sprawia, że prasa wiertarska jest najlepszej jakości. Pozwól nam pomóc, jeśli nie masz tej wiedzy -.

Ogranicznik głębokości

Ogranicznik głębokości na wiertarce jest istotną cechą do wiercenia dokładnych otworów. Jeśli chcesz zrobić kilka otworów na stałej głębokości, musisz mieć doskonały ogranicznik głębokości na prasie wiertarskiej. Tak więc, upewnij się przed zakupem.

Sprawdź funkcje

Zawsze są pewne istotne cechy, które sprawiają, że prasa wiertnicza wysokiej jakości. Musisz sprawdzić części swojej prasy wiertarskiej, które zamierzasz kupić. W tym przypadku, zalecamy sprawdzić stół roboczy, rozmiar silnika, głębokość wiercenia, HP, limity obrotów na minutę, itp.

Dokładność wiercenia

Dokładność wiercenia jest niezbędną cechą wiertarki. Profesjonaliści używają prasy wiertarskiej, aby uzyskać wszystkie dokładnie zmierzone otwory pod kątem. W tym przypadku, musisz być pewien, czy model, który wybrałeś jest idealny dla dokładności wiercenia.

Bezpieczeństwo

Wybierz wiertarkę z osłoną wiertła, aby uniknąć niepożądanych sytuacji, na przykład podczas pracy z prędkością 3000 obrotów na minutę. Wiertarka nie jest tak niebezpieczna jak piła stołowa. Ale mimo to, musisz uważać na kręcącą się stal podczas zakupu narzędzia.

Prędkość

Prędkość jest kolejną ważną cechą wiertarki. Potrzebujesz wolniejszej prędkości podczas pracy na twardym materiale, na przykład metalu. Ale, jeśli idziesz do miękkiego materiału, musisz zwiększyć prędkość. Upewnij się więc, że Twoja maszyna ma opcję niestałej prędkości.

Upewnij się, do jakiego materiału nadaje się Twoje narzędzie

Istnieją pewne wiertarki na rynku, które są przeznaczone tylko do określonego materiału. Jeśli potrzebujesz swojej maszyny do pracy z różnymi materiałami, sprawdź jej specyficzność. Wszystkie nasze sugerowane prasy wiertnicze są wielozadaniowe i odpowiednie dla różnych materiałów. Tak więc, można wybrać wymagany jeden z naszej listy.

Moc i rozmiar

Sprawdź moc swojej maszyny przed jej zakupem. Jest to istotne z powodu uzyskania wysokiej wydajności. Jeśli pracujesz przez twardego drewna, metalu lub stali, HP z narzędzia powinny być co najmniej trzy czwarte. W przeciwnym razie, nie będzie w stanie pracować doskonale. Więc, naprawić go przed zakupem!

Jaki rozmiar podłogi Prasa wiertarska powinna kupić?

Rozmiar prasy wiertniczej jest niezbędna ze względu na uzyskanie konkretnego zadania wiercenia. Podczas gdy skupiasz się na wielkości prasy wiertarskiej, skupiasz się na "huśtawce". Termin "swing" określa rozmiar prasy wiertniczej. Tutaj, twoja 16-calowa prasa wiertnicza trzyma 8-incheees gardła odległość.

Jednak standardowy rozmiar dla twoich gigantycznych projektów wiertniczych to 5/8 cala. I, podczas gdy szukasz dla małych projektów, masz do wyboru rozmiar między 1/2 cala do ¼ cala.

Jeśli wybierzesz swoją prasę wiertniczą z dokładnym rozmiarze, można łatwo zmniejszyć wiertła trzpienia. Ponadto, to pomoże Ci zwiększyć pojemność silnika narzędzia. Poza tym, będziesz w stanie dostosować wskaźnik.

Kiedy używać podłogowej prasy wiertarskiej?

Jeśli chodzi o wysoką precyzję, prasa wiertarska jest do Twojej dyspozycji. Uchwyt mocowany na kolumnie pomaga uzyskać dokładne zaokrąglenie i głębokość podczas pracy z drewnem, metalem lub tworzywem sztucznym. Dzięki temu wszystkie otwory są perfekcyjnie wykonane przez prasę wiertarską. Wierci ona również w pionie i może być używana w poziomie do różnych zadań.

Powiększanie otworów, wygładzanie krawędzi i wiercenie pod kątem wymaga prasy do wiercenia. Ponadto, gdy trzeba uzyskać dokładną grubość do 4-3/4″ bez regulacji nachylenia, musisz polegać na tym atrakcyjnym narzędziu. Ponadto, prasa wiertarska jest narzędziem do pokrycia codziennych małych domu naprawy zadania.

Jeśli jesteś posiadaczem pracy i dostać swój czas tylko w weekendy, musisz zachować wiertarkę stołową w domu. To dlatego, że nikt nie chce wydawać pieniędzy na wszystkie małe obróbki drewna do celów domowych. Tak więc, trzeba prasę wiertarską nie dlatego, że do czynienia z dużymi projektami. Ponadto, trzeba go podczas gdy chcesz zaoszczędzić swój budżet. W tym sensie, prasa wiertarska jest twoim codziennym narzędziem, które oznacza brak specyfikacji.

Czego powinienem szukać w wiertarce podłogowej?

Jeśli masz problem z dużą ilością miejsca, priorytetem powinno być dla Ciebie przemyślenie kompaktowości narzędzia. Pomoże Ci to nie martwić się o odstępy. W tym przypadku nasza propozycja dotyczy wiertarki stołowej. Z łatwością zmieścisz ją w każdym wąskim miejscu. W przypadku problemów z rozstawem, zalecamy nie wybierać wiertarek montowanych na podłodze.

Moc silnika

W zależności od mocy silnika narzędzia, można pomyśleć o wielkości otworu lub rodzaju materiału. Podczas gdy trzeba pracować przez większe średnice, trzeba wziąć pod uwagę wysoką moc silnika. Jeśli moc silnika narzędzia jest wysoka, można wykonać każdą pracę, małą lub dużą. Tak więc, spróbuj utrzymać HP co najmniej 1+, aby wykonać swoje zwykłe zadanie wiercenia.

Moc wiercenia

Niektóre prasy wiertarskie montowane na podłodze będą miały dużą moc wiercenia. I, te maszyny są wymagane dla większych projektów w oparciu o odległość huśtawka i odległość bocian. Ale, jeśli trzeba obsługiwać codzienne delikatne zadania, typ stołowy będzie lepiej dla Ciebie. Dlatego też, koncentrując się na rodzaju zadania, musisz wybrać podłogową lub stołową prasę wiertniczą.

Rozmiar i typ uchwytu

1/2″ do 1/5″ rozmiar uchwytu jest standardowym rozmiarem, aby określić chwyt akcesoriów. Ale nie musisz zwracać dodatkowej uwagi na ten rozmiar chunk. Posiadanie dużej mocy silnika będzie dostępne z tym rozmiarem. I przy wyborze typu uchwytu, zalecamy, aby przejść do bezkluczykowego uchwytu niż kluczowy uchwyt. Bezkluczowy uchwyt uwolni Cię od napięcia związanego z trzymaniem kluczy za każdym razem.

Recenzje klientów

Musisz obejść opinie klientów online na temat modelu, który wybrałeś do zakupu. To działa znacznie, aby Ci dobry sens produktu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszych podłogowych pras wiertarskich

Co może zrobić prasa wiertnicza?

Prasa wiertarska jest najbardziej przereklamowanym narzędziem w warsztacie z jej twardą ramą i wytrzymałymi precyzyjnymi wiertłami. Z łatwością poradzi sobie z każdym materiałem, nawet tak twardym jak metal czy mur. Od wiercenia otworów pod zawiasy po gwintowanie prętów gwintowanych - wykonaj wszystkie zadania związane z wierceniem w sposób efektywny.

Czy można frezować aluminium za pomocą prasy wiertarskiej?

Tak, można! Nie ma problemu, jeśli chcesz wykonać frezowanie za pomocą wiertarki. Ale będzie to wymagało od Ciebie dodatkowych ustawień dla Twojej maszyny. Ponadto, możesz potrzebować dodatkowych części do przystawki. Pozwoli to na rozpoczęcie frezowania za pomocą wiertarki.

Czy wiertarka wymaga specjalnych wierteł?

Cóż, jeśli chcesz, aby Twoja prasa wiertarska zapewniała najwyższą wydajność, powinieneś dodać kilka dodatkowych bitów. W tym przypadku można użyć wierteł łopatkowych, krętych i otwornic, aby uzyskać większą dokładność wykonania pracy. Wiertarka jest jedynym narzędziem, które może obracać każdy materiał, na przykład drewno, metal, aluminium itp.

Jak głęboko może sięgać wiertarka?

Wiertarka może zejść na głębokość do 6 cali, ponieważ można obracać uchwytem. Ale jeśli pracujesz z modelami Benchtop, pozwoli Ci to na wykonanie 2 lub 3 pionowych ruchów głębokości. Ale, jeśli można wybrać najlepsze modele, takie jak Delta 18-900L / Powermatic PM2800B, dostaniesz więcej głęboki ruch z łatwością.

Jaka jest różnica między prasą wiertniczą 8″ a 10″?

10-calowa prasa wiertnicza zaoferuje Ci głębokie wyrównanie otworu przy minimalnych kosztach. Będzie on dostępny z różnych funkcji, w tym regulacji kąta i kontroli głębokości. Prasa wiertarska 10 cali jest fantastyczną innowacją dla wszechstronnego wiercenia dla garażu lub miejsca pracy.
8 cali prasa wiertnicza, z drugiej strony, będzie miał małą kontrolę głębokości niż 10 cali prasy wiertarskiej. Ale nadal, to jest potężny dla innego rodzaju materiału.

Aby zakończyć

Dostaniesz różne maszyny na rynku, ale będziesz zdezorientowany o zakupie jednego, jeśli nie zachować podstawową ideę. Jednak jesteśmy zadowoleni, aby przedstawić Państwu najlepszą prasę wiertniczą podłogi, aby przejść szybciej i bez zamieszania. Mamy nadzieję, że zrozumiałeś istotne cechy, które musisz wiedzieć, aby uzyskać najlepszy jeden.

I, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść wokół rynku, ale są w pośpiechu, aby uzyskać najlepsze w swoim budżecie, sprawdź naszą top listę. Na pewno znajdziesz swoją wymaganą prasę wiertarską w ciągu kilku minut.

Więcej na: http://blacharstwokrakow.com.pl

Autor