7 Najlepsza sprężarka powietrza do malowania natryskowego

Niezależnie od tego, czy chodzi o uzyskanie niezbędnego przepływu powietrza i ciśnienia, czy obsługę różnych typów rozpylaczy, musisz mieć najlepszą sprężarkę powietrza do malowania natryskowego. Ale wybór odpowiedniego kompresora powietrza, który jest mocny, wszechstronny i kompatybilny z większością rozpylaczy farby może być trudnym zadaniem bez dogłębnej analizy.

Rozpylanie farby będzie również znacznie zmniejszyć czas tracisz malowania. Wąż powietrza, pistolet natryskowy i sprężarka powietrza są podstawowymi narzędziami potrzebnymi do wykonania pracy. Przykryj wszystko, czego nie potrzebujesz do malowania, podłącz opryskiwacz do sprężarki powietrza. Po tym, jesteś gotowy do malowania.

Tak więc przeczytanie tego przewodnika przygotuje Cię do wyboru właściwej sprężarki powietrza. Nawet ty możesz, na szczęście, znaleźć najbardziej pożądany kompresor powietrza do malowania natryskowego z listy rekomendacji.

Streszczenie artykułu

 • DIYers Pick: 7 Najlepszy kompresor powietrza do malowania natryskowego
  • Craftsman: Kompresor powietrza do malowania natryskowego
  • DEWALT: Najlepszy kompresor powietrza do malowania natryskowego
  • California: Najlepszy przenośny kompresor powietrza do malowania natryskowego
  • WEN 2289: Najlepszy 10-galonowy kompresor powietrza do malowania natryskowego
  • PORTER CABLE: Najlepsza przenośna sprężarka powietrza do malowania
  • Makita MAC2400: Sprężarka powietrza do malowania natryskowego
  • Industrial Air: Przenośny kompresor powietrza do natrysku farby
 • Czynniki, aby wybrać najlepszą sprężarkę powietrza do malowania natryskowego
 • Jak korzystać z kompresora powietrza do malowania natryskowego?
  • Przygotuj się
  • Wybór idealnego pistoletu natryskowego
  • Zacznij malować teraz
 • Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszej sprężarki powietrza do malowania natryskowego
  • Wybierz najlepszą sprężarkę powietrza do malowania natryskowego

DIYers Pick: 7 Najlepszy kompresor powietrza do malowania natryskowego

Istnieją dwa główne typy pistoletów natryskowych, które wykorzystują sprężone powietrze. Pistolet natryskowy HVLP i pistolet natryskowy LVLP. Jak sugerują nazwy, twoje wymagania dotyczące wagi nie są zbyt wysokie. Oba typy uchwytów prysznicowych wymagają niewielkiej objętości ciśnienia powietrza do pracy.

Tak czy inaczej, wybór najlepszej sprężarki powietrza do malowania natryskowego może być trudny, ponieważ musi spełniać kilka faktów wymienionych powyżej. Ale pokryjemy szczegóły tutaj i mamy nadzieję, że pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru zakupu.

Z wieloma różnymi produktami i alternatywami na rynku, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać dokładnie to, czego chcesz. Zobacz poniżej nasze siedem najlepszych produktów sprężarek powietrza!

Kompresor powietrza Top Pick

Craftsman: Kompresor powietrza do malowania natryskowego

 • Kompresor powietrza Craftman zapewnia maksymalne ciśnienie 150 psi przy 2,6 CFM. Tak więc, otrzymasz wystarczające ciśnienie powietrza do malowania natryskowego.
 • Kompresor powietrza do malowania natryskowego jest również lekki, waży 32,5 funta i jest niezwykle przenośny.
 • Dzięki bezolejowej pompie, kompresor jest bardzo wytrzymały i wymaga niewielkiej lub żadnej konserwacji z Twojej strony.
 • Kompresor ma pojemność 6 galonów powietrza.
 • Ten produkt jest wykonany w USA z materiałów wysokiej jakości.
Kup na Amazon

Craftsman Pancake Compressor to świetny lekki i przenośny kompresor. Ludzie mówią, że jest to łatwo jeden z najlepszych kompresorów powietrza do malowania, przynajmniej do małych prac malarskich.

Otrzymujesz sprzęgło, wąż powietrzny PVC, napinacz opon, wtyczkę, manometr, pistolet, gumową końcówkę i trzy nadmuchiwane adaptery dla wszystkich gustów! Wtyczka pistoletu pneumatycznego jest również zgodna z OSHA. Dzięki temu nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo podczas używania kompresora.

Istnieje również roczna ograniczona gwarancja, abyś mógł używać kompresora bez żadnych problemów. Jeśli coś się stanie, jesteś chroniony! W rzeczywistości jest to zwycięzca dla tych, którzy chcą cieszyć się sprayami!

 • Rzemieślnik wydał ten przedmiot z łatwym dostosowaniem i lekkim obiektem, który jest łatwy do regulacji. Ten element oferuje wiele akcesoriów do elastycznego użytkowania. 2,6 SCFM zapewnia szybką kompresję i czas odzyskiwania, aby ponownie połączyć się z kolorem. Z maksymalnym ciśnieniem 150 psi i 2,6 cu nominal Ft/min, ten element zapewnia szybką kompresję i ogromne ciśnienie.

 • Niektórzy użytkownicy twierdzą, że ma małą pojemność ze względu na jego kompaktowy rozmiar, ale większość opinii były pozytywne! Mamy też kilka negatywnych opinii na temat jego mocy, ale ma wystarczającą zdolność do obsługi każdego tematu jako sprężarka powietrza.

Zwycięzca

DEWALT: Najlepszy kompresor powietrza do malowania natryskowego

 • Ten kompresor powietrza ma 6-galonową pojemność przechowywania powietrza.
 • Może wytwarzać 90 psi przy 2,6 SCFM. Tak więc, malowanie natryskowe z tym kompresorem powietrza jest prostym zadaniem.
 • Jeśli potrzebujesz powietrza o wyższym ciśnieniu, może dostarczyć powietrze o maksymalnym ciśnieniu 165 psi.
 • Wspaniałą rzeczą w tej sprężarce jest to, jak cicha jest! Przy wskaźniku 75,5 dBA nadaje się do użytku komercyjnego i domowego.
 • Kompresor Dewalt jest wyposażony w regulator wysokiego przepływu i złącza zapewniające maksymalną wydajność narzędzi pneumatycznych.
Kup na Amazon

Ci, którzy szukają lekkiego kompresora powietrza do malowania, powinni wypróbować kompresor Dewalt Pancake. Zintegrowany uchwyt do przenoszenia i lekkość 30 funtów sprawiają, że jest to doskonały wybór dla tego żarłocznego przenośności!

Ze względu na swój niewielki rozmiar i moc, kompresor Dewalt jest najlepszą sprężarką powietrza do malowania natryskowego. Co więcej, doskonale nadaje się do małych prac malarskich w domu.

Sprężarka powietrza pozostaje przyjemnie chłodna i zapobiega przegrzaniu lub innym problemom związanym z wydajnością. Uniwersalne złącza zapewniają szeroki zakres elastyczności, umożliwiając transport kompresora poza natrysk farby. Długi kabel przedłużający jest również wygodny, co pozwala na pokrycie dużych obszarów bez wyłączania lub przenoszenia kompresora samodzielnie.

Chociaż jest droższy niż inne sprężarki powietrza o pojemności 6 galonów, po jego użyciu będziesz zadowolony, że wydałeś dodatkowe pieniądze na jego zakup.

 • Z około 70 decybeli dźwięku, można rozmawiać z kimkolwiek, nawet gdy jest włączony. Ten element jest wyposażony w duży zbiornik, który może pomieścić do 6 galonów. Zaskakująco szybko uruchamia się w dowolnym miejscu na zewnątrz, a nawet w najzimniejszych temperaturach. Dewalt wydał ten produkt z fantastycznym systemem chłodzenia, aby zapobiec przegrzaniu. Dzięki temu można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc lub wypełnić większe obszary przy mniejszym natężeniu ruchu.

 • Ta sprężarka powietrza nie ma kółek, więc niektórzy użytkownicy zakładają, że zawsze powinni ją podnosić. Ale ponieważ jest to mały obiekt, można go szybko przenieść, gdziekolwiek chcesz. I trzeba go używać ostrożnie. Niektórzy użytkownicy używają go niegrzecznie i mają problemy z wyciekami.

Najlepszy przenośny

Kalifornia: Najlepszy przenośny kompresor powietrza do natrysku farby

 • Jest to 8-galonowa sprężarka powietrza, która wytwarza 90 psi, 2,2 cu ft/min, i może przechowywać i sprężać powietrze pod maksymalnym ciśnieniem 120 psi.
 • Silnik o mocy 1 KM pracuje z prędkością zaledwie 1680 obr/min, aby utrzymać pompę dwutłokową w ruchu i wydłużyć żywotność kompresora powietrza poprzez zmniejszenie zużycia pompy.
 • Kompresor jest nieco cięższy, waży 48 funtów, ale jest wyposażony w fantastyczny zestaw kół, dzięki którym problemy z przenoszeniem stają się przeszłością! Tak więc, możesz używać dmuchawy w dowolnym miejscu.
Kup na Amazon

Dla tych, którzy szukają najlepszego kompresora powietrza do malowania z większym zbiornikiem i dodatkową mocą, California Air Tools ma kompresor dla nich! Stalowy kompresor hot dog zapewnia stałą wydajność i nie spowalnia większych prac malarskich.

Zestaw kół jest łatwy do zainstalowania, a ty będziesz malować i poruszać się w zerowym czasie! Nie wymaga on również wielu zabiegów konserwacyjnych. Bezolejowa pompa nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji po użyciu. Może również pracować bezbłędnie w różnych temperaturach, więc pozbyć się listy zmartwień w czasie! Ten kompresor wytwarza niewielki hałas, prawie 60dB.

Wspaniałą cechą tej sprężarki powietrza jest to, jak cicha jest. Przy mocy znamionowej 60 dBA sprężarka raczej nie będzie przeszkadzać Twoim sąsiadom, a Ty możesz malować natryskowo, kiedy tylko zechcesz.

 • Ten element zużywa mniej energii i skutecznie rozprasza ciepło. California Air Tools wydała ten produkt z dużym 8-galonowym zbiornikiem z miejscem na większe prace. Niespodziewanie, ten element pochodzi z wbudowanym kołem dla doskonałej przenośności. Firma zaprojektowała ten element z wytrzymałego pojemnika stalowego do długotrwałego użytkowania. Wspaniałą rzeczą w California Air Tools 8010 jest to, że jest to bezolejowy kompresor powietrza wymagający niewielkiej konserwacji.

 • Ten element kosztuje nieco więcej, ale biorąc pod uwagę jego wiele korzyści, cena ta wydaje się rozsądna. Ponadto, podczas gdy ten element jest bardzo przenośny, będziesz musiał kupić wąż osobno.

Najlepszy budżet

WEN 2289: Najlepsza 10-galonowa sprężarka powietrza do natryskiwania farby

 • Duże 10-galonowe zbiorniki są zbudowane z wytrzymałej wzmocnionej stali dla najwyższego poziomu ciśnienia 150 psi, idealnego do malowania natryskowego.
 • Dodatkowo, 20-galonowy kompresor powietrza jest dostępny za dodatkową opłatą dla tych, którzy szukają jeszcze większego zbiornika.
 • Kompresor Wen zapewnia przepływ powietrza na poziomie czterech cfm przy 90 psi i pięciu cfm przy 40 psi.
 • Ze względu na te proporcje jest to jedna z najbardziej niezawodnych sprężarek powietrza na rynku!
 • Co więcej, pionowy zbiornik posiada dwa 7-calowe koła, które nigdy nie pozostają płaskie, co pozwala na szybkie przemieszczanie się kompresora.
 • Istnieją również gumowe uchwyty, które są łatwe do uchwycenia i umożliwiają przenoszenie kompresora podczas pracy.
 • Ta bezolejowa pompa nie wymaga dodatkowego smarowania.
Kup na Amazon

10-Gallon Oil-Free WEN Steep Air Compressor jest doskonałym dodatkiem do każdego garażu, biura lub warsztatu. Wszechstronna i bezpieczna instalacja pozwala spełnić szereg wymagań stolarskich i malarskich, podłączyć zszywacze, gwoździarki, broń natryskową lub inne przyrządy pneumatyczne.

Piękno tego kompresora powietrza polega na tym, że posiada on łatwo dostępny zawór spustowy. Zawór ten pozwala na łatwe uwolnienie świeżego powietrza, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania po zakończeniu pracy.

Chociaż jest to cięższy wybór niż inne uwzględnione, jeśli chcesz mieć gigantyczny zbiornik, nie pożałujesz zakupu już dziś!

 • Ten kompresor powietrza WEN 10 jest wyposażony w pokaźny zbiornik o pojemności 10 galonów, idealny do większych prac. Zaskakująco, ten element jest wyposażony w bezolejową pompę dla łatwej konserwacji. Firma oferuje duże koła, które nigdy nie staną się płaskie i uchwyty do transportu. Firma WEN wyposażyła ten produkt w fantastyczne parametry CFM i PSI zapewniające wyjątkową wydajność. WEN oferuje łatwo dostępny zawór szybkiego spustu, który umożliwia łatwe opróżnianie.

 • Czasami wydaje się on cięższy niż inne dołączone sprężarki powietrza, co utrudnia jego przenoszenie. Ale zgodnie z Twoją specyfikacją wszystko jest w porządku! Niektórzy klienci zgłaszają również, że czasami jest ona mocniejsza, ale każdy może rozwiązać ten problem dzięki odpowiedniej konserwacji.

Wybór premium

PORTER CABLE: Najlepsza przenośna sprężarka powietrza do malowania

 • Kompresor powietrza Porter Cable o glinianej konstrukcji waży mniej niż 100 funtów.
 • Kompresor powietrza jest stosunkowo lekki i ma kółka przymocowane do podstawy, co pozwala użytkownikom na szybkie przemieszczanie urządzenia.
 • Posiada dwie gumowe nóżki mocujące o imponującej stabilizacji.
 • ASME i CSA certyfikowały maksymalną moc tej 20-galonowej sprężarki powietrza. Oferuje on 4,0 cc. Ft / min @ 90 psi i 5,0 cu.
 • To po prostu wymaga 15 amperów energii elektrycznej.
 • Bezolejowy układ umożliwia jednostkom wykonywanie zadań na każdym szlaku bez zmiany oleju, dodawania oleju lub martwienia się o nierówności terenu.
Kup na Amazon

Jeśli chcesz bezolejowy kompresor powietrza o dużej pojemności zbiornika, potrzebujesz kabla Porter. Porter Cable to znana marka, a kiedy kupujesz sprężarkę powietrza z etykietą Porter Cable, wiesz, że będziesz pod wrażeniem.

Sprężarka powietrza nie zawiera oleju. Nie ma więc żadnych bomb. Użytkownicy ogromnie zyskują na bezolejowych sprężarkach powietrza. 7-calowe półpneumatyczne koła zapewniają mobilność, a gumowe nóżki zapewniają stabilizację. Wyposażona jest w regulator, mierniki i szybkozłącze. Wytwarza hałas o natężeniu 84 dBA.

Firma zaprojektowała go z myślą o osobach podróżujących służbowo, takich jak podwykonawcy. Ponadto, 20-galonowy przenośny kompresor powietrza Porter Cable PXCMF220VW jest prosty w obsłudze. Nadaje się do wielu różnych prac, w tym do lakierowania samochodów i różnych prac domowych. I jest to model dla Ciebie, jeśli chcesz korzystać z gadżetu bez martwienia się o to, czy spoczywa na równej powierzchni.

 • Jednostka ta zawiera elementy sterujące, mierniki oraz urządzenie do szybkiego odłączania, co zapewnia bezproblemową obsługę. Ta funkcja ma inne wsparcie narzędzi pneumatycznych dla różnych typów zadań. Nie zawiera oleju, co oznacza dłuższą żywotność i niższe koszty utrzymania dla użytkownika. Ten produkt posiada certyfikat ASME i CSA, więc nie musisz czuć się zaniepokojony o wydajności i trwałości. Porter Cable dostarczył ten element z wbudowanymi kółkami dla wygodnego podróżowania i przenoszenia.

 • Niektórzy klienci twierdzą, że jest to głośny model, który wymaga ochrony słuchu, ale każdy może pokonać tę trudność przy odpowiedniej konserwacji. Tak, i model jest drogi, ale wielu użytkowników widzi to jako rozsądne z doskonałą wydajnością.

Najlepszy ogólnie

Makita MAC2400: Sprężarka powietrza do natrysku farby

 • Posiada podwójny zbiornik o pojemności 4,2 galona dla wydłużonego czasu pracy przed przebudową.
 • Twój kompresor może obsługiwać maksymalne ciśnienie 130 psi i produkuje 4,2 cu-feet na minutę przy ciśnieniu powietrza 90 psi.
 • Co więcej, firma dostarczyła go w klatce na rolce.
 • Kompresor wytrzyma wibracje, które powierza mu życie!
 • Jego solidna konstrukcja również utrzymuje go świecącego bez względu na pogodę!
Kup na Amazon

To urządzenie jest kolejnym potężnym kompresorem powietrza do natrysku farby. Firma czyni go również jednym z najsilniejszych, jakie badaliśmy. Dla tych, którzy szukają imponującej mocy w swoich rękach, sprawdź Makita Air Compressor!

Ta żeliwna sprężarka powietrza składa się z dwucylindrowych kompresorów, które zapewniają niesamowite ciśnienie powietrza i objętość przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i poręczności.

Sprężarka powietrza posiada również AMP o niskim poborze mocy, który zmniejsza liczbę zwolnionych przełączników przy rozruchu. Niski AMP zapewnia szybkie uruchomienie sprężarki powietrza za pierwszym razem, dzięki czemu można kontynuować pracę. Ta żeliwna pompa o dużym otworze jest łatwa w utrzymaniu.

Sprężarka powietrza Makita posiada duży przemysłowy filtr powietrza, który przyczynia się do większej wydajności i utrzymuje przepływ powietrza. Ogólnie rzecz biorąc, kupujący byli zadowoleni z tej sprężarki powietrza. Uznali ją za bardzo trwałą, idealną do użytku domowego i przemysłowego!

 • Pompa smarowania olejowego jest idealna do pracy w niższych temperaturach. Posiada dwa złącza do węży, dzięki czemu urządzenie jest bardziej elastyczne niż inne. Element ten wyposażony jest w klatkę bezpieczeństwa, która chroni przed ekstremalnymi warunkami otoczenia. Trwały żeliwny cylinder i pompa zapewniają długotrwałe działanie i zapobiegają zużyciu. Firma oferuje duży przemysłowy filtr powietrza, który zapewnia doskonałą wydajność.

 • Wymagane jest regularne smarowanie olejem, co oznacza więcej czynności konserwacyjnych. Możesz użyć wysokiej jakości smaru, aby uniknąć regularnej konserwacji. Ponadto, ten element ma małą pojemność zbiornika do dużych zadań, ale do codziennego użytku jest to zupełnie wystarczające.

Wybór klienta

Industrial Air: Przenośna sprężarka powietrza do malowania natryskowego

 • Kompresor powietrza jest wyposażony w bezolejową pompę, która jest łatwa w utrzymaniu. Nie musisz często czyścić kompresora, więc możesz go częściej używać!
 • Kompresor powietrza posiada oryginalną 2-częściową pojemność chłodzącą, która zapewnia trwałość i długowieczność.
 • Ponadto, kompresor z silnikiem benzynowym Honda o mocy pięciu KM jest świetny do użytku domowego i drobnych projektów.
 • Poza tym posiada dwa małe cylindryczne zbiorniki i wydajny silnik, który zapewnia doskonałą moc podczas pracy.
Kup na Amazon

Dla tych, którzy szukają fantastycznej przenośności, sprawdź 4 Gallon Portable Air Compressor! Przenośny ponton jest łatwy do trzymania i manewrowania podczas rozpylania farby. Ponadto, przenośna sprężarka powietrza Industrial Air ma prawdziwy kompresor powietrza, który zachowuje przyzwoitą przenośność.

Niewielki rozmiar sprawia, że sprężarka jest lekka i niewiarygodnie przenośna, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób podróżujących w pobliżu sprężarki powietrza. Krótki czas realizacji ogranicza Cię tylko do małych projektów. Nie należy naciskać na sprężarkę zbyt wiele razy w ciągu dnia!

Sprężarka Industrial Air Contractor może wytworzyć pięć cfm przy 40 psi i zapewnia najwyższą wydajność. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wysoką wydajność nie ma szczególnie długiej żywotności. Na szczęście szybko się ładuje, dzięki czemu można go używać wiele razy dziennie.

Niech spełnią się Twoje domowe pragnienia dzięki temu wspaniałemu kompresorowi! Szczególnie jeśli realizujesz małe projekty, dlaczego nie zainwestować już dziś?

 • Firma wypuściła go w małym rozmiarze, który jest świetny do przenoszenia. Ogromny silnik benzynowy honda 5 KM zasila ten element. Ten mały element posiada również bezolejową pompę, która wymaga minimalnej konserwacji. Maszyna generuje zdumiewające 155 psi ciśnienia dla optymalnej wydajności. Ta pozycja wykonuje szeroki zakres zadań, nie tylko malowanie natryskowe.

 • Chociaż produkt jest nieco droższy, oferuje imponującą wydajność. Ponadto, mniejszy rozmiar jest lepiej dostosowany do mniejszych zadań; niektórzy klienci byli niezadowoleni z ich ważniejszej pracy.

Czynniki pozwalające wybrać najlepszą sprężarkę powietrza do malowania natryskowego

Kiedy szukasz najlepszej sprężarki powietrza do malowania natryskowego i jesteś zdezorientowany ogromną różnorodnością dostępnych opcji, te małe rzeczy pomogą Ci wybrać właściwy.

Moc (KM): Jest to najważniejsza specyfikacja do rozważenia. Dla zastosowań domowych i nieprzemysłowych, 1 do 2 HP silnik jest najlepiej nadaje się. Z wtryskiwaczy oceniono 6 CPM i 30-40 PSI. Obecnie na głównym rynku detalicznym dostępna jest sprężarka o mocy dwóch koni mechanicznych, ale musi ona mieć co najmniej osiem CFM przy 40 PSI.

Klasyfikacja CMF: CMF to skrót od Cubic Foot per Minute (stopa sześcienna na minutę). Z nazwy jasno wynika, że odpowiada ona ilości powietrza dostarczanego przez sprężarkę. Nie mówi ona o godzinach pracy, ale o mocy objętościowej, jaką ma do zaoferowania dana sprężarka.

Redukcja hałasu i zakłóceń: Hałas sprężarki jest ogromnym problemem, a pogarsza się, jeśli pracujesz w bezpiecznym miejscu. Patrząc na kompresor o najniższym poziomie decybeli (dB), upewnij się, że kupisz i zainstalujesz jakieś akcesoria.

Waga: Jest to kolejny kluczowy punkt, o którym należy pamiętać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Waga określa przenośność tego produktu.

Wielkość zbiornika: Rozmiar kompresora powietrza jest również istotnym czynnikiem. Poszukaj sprężarki powietrza o pojemności 5 galonów lub większej, aby działać bardziej efektywnie i szybko przy tej pojemności.

Klatkabezpieczeństwa: Cylindryczna klatka może chronić istotne elementy sprężarki powietrza. Tak więc, jeśli nie chcesz kupować ponownie i masz duże doświadczenie, upewnij się, że produkt, który wybierzesz, spełnia te specyfikacje.

Cena: Jeśli martwisz się o cenę, przenośne sprężarki powietrza i sprężarki powietrza typu naleśnik mogą być dla Ciebie najlepszym wyborem. Są one zazwyczaj mniejsze, lżejsze i połączone łańcuchowo, więc nie musisz korzystać z gniazdka 220V.

Jak używać kompresora powietrza do malowania natryskowego?

Malowanie za pomocą wałków malarskich może być trudnym zadaniem. Zamiast tego użyj pistoletu natryskowego z kompresorem powietrza, aby nałożyć na ściany zwykłą warstwę farby.

Przygotuj się

Przed rozpoczęciem kariery jako artysta, jest kilka rzeczy, które musisz zrozumieć. Po pierwsze, wybierz odpowiedni rodzaj rozcieńczalnika do farb i farby. Mieszanie farby z odpowiednim rozpuszczalnikiem umożliwi więcej koloru pochodzącego z rozpylacza. Ponadto, poprawia wygląd farby.

Następnie należy przetrzeć powierzchnię farby, aby usunąć wszelkie niedoskonałości. Ponadto, należy użyć antystatycznej szmatki, aby wykluczyć wszelkie pozostałości szlifowania z powierzchni.

Wybór idealnego pistoletu natryskowego

Do malowania miniatur możesz użyć pistoletu z syfonem. Posiada on podstawę, która mocowana jest pod korpusem pistoletu. Pistolet grawitacyjny jest również podobny do pistoletu syfonowego w tym sensie, że również przechowuje farbę w pojemniku.

Ale pojemnik pistoletu grawitacyjnego jest połączony z górną częścią korpusu pistoletu, a nie z dolną. Potrzebuje mniej siły powietrza, ponieważ farba jest wciągany do ciała pistoletu przez grawitację.

Zacznij malować teraz

Po wybraniu wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy, możesz zacząć malować. Wystarczy podłączyć pistolet do węża z powietrzem, a następnie uruchomić przełącznik blokady spustu, wciskając go. Upewnij się, że wszystkie węże są podłączone do odpowiednich wtyczek i podłącz przewody zasilające do gniazdka elektrycznego.

Gdy wszystkie narzędzia są wyregulowane, można uruchomić pistolet natryskowy. Wyregulować PSI do prawidłowego ciśnienia powietrza, a następnie sprawdzić przepływ farby na arkuszu papieru przed rozpoczęciem do ścian.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące najlepszej sprężarki powietrza do malowania natryskowego

Jaki jest dobry rozmiar kompresora powietrza do malowania natryskowego?

Zamiast oceniać wydajność kompresora powietrza na podstawie jego fizycznych rozmiarów, operatorzy powinni rozważyć ilość powietrza, które emituje w stopach sześciennych na minutę (CFM). W przybliżeniu, najbardziej wydajne sprężarki powietrza do narzędzi mieszczą się w zakresie 10-110 CFM. Podczas gdy niektóre pistolety do malowania natryskowego mają CFM mniejsze niż 10, do malowania natryskowego sugerujemy CFM co najmniej 12.

Jaki typ sprężarki powietrza jest używany do malowania natryskowego?

Pistolety natryskowe przeszły długą drogę od ich wprowadzenia w 1887 roku. Obecnie istnieją dwa rodzaje sprężarek powietrza, które są używane przez ludzi. Są to
farby HVLP, dzięki którym malowanie jest mniej brudzące i przyjemniejsze. Skracają one czas potrzebny do ukończenia malowania.
Urządzenia te pochłaniają sprężone powietrze i powodują, że odbarwia się ono w zbiorniku utylizacyjnym w postaci drobnej mgiełki kolorowych cząsteczek. Urządzenia te sprawiają, że rysowanie jest szybsze, ale są łatwe w użyciu.

Czy mogę używać kompresora powietrza do malowania natryskowego?

Oczywiście! Użycie sprężarki powietrza i pistoletu natryskowego może pomóc w pokryciu większej powierzchni w tym samym czasie i zapewnić równomierną warstwę farby na powierzchni. W szczególności, jeśli używasz pistoletu natryskowego, a nie pistoletu bezpowietrznego, będziesz potrzebował kompresora powietrza do zasilania pistoletu natryskowego.

Jaka jest najlepsza sprężarka powietrza do malowania samochodów?

Jeśli szukasz najlepszej sprężarki powietrza do malowania samochodów, zwróć uwagę na ciśnienie wynoszące co najmniej 15 psi. Pomogłoby, gdybyś zbadał to również w przypadku niektórych zastosowań, takich jak lakier bezbarwny, który działa najlepiej przy 20 lub 25 psi. Moc - 10 KM kompresor zazwyczaj wystarczy do malowania samochodu. Jednak większe sprężarki mogą działać bardziej efektywnie i być używane do innych zastosowań.

Ile CFM potrzebuję do malowania natryskowego?

Używając pistoletu natryskowego, będziesz potrzebował sprężarki powietrza z co najmniej trzygalonowym zbiornikiem powietrza, który może wytworzyć 12 CFM lub więcej. Te pistolety nie wymagają wysokiego ciśnienia na cal kwadratowy z kompresora, ale potrzebują dużo powietrza w dłuższym czasie.

Wybierz najlepszą sprężarkę powietrza do malowania natryskowego

Kompresor powietrza jest przydatnym narzędziem do malowania natryskowego, a w tym artykule omówiliśmy najlepszy kompresor powietrza do malowania natryskowego. Osobiście lubię kompresor powietrza Craftsman za jego kompatybilność i wydajność. Dla dużej ilości pracy, można użyć California Air Tools 8010 Steel Tank sprężarki powietrza.

Nawet my wspomnieliśmy o specjalności każdej sprężarki powietrza powyżej. Więc, możesz wybrać jeden zgodnie z własnymi preferencjami.

Autor